Tasarım

Tasarımda Gerçek Uzmanlık

yeter savunma

Savunma ve havacılık sektörü için detay parça ve kalıp tasarımlarını ve tamamen özgün ve mühendislik gerektiren bütün ürünlerin tasarımlarını büyük bir hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak bu tür parça ve ekipmanların; sağlamlık, işlevsel performans, dayanıklılık, zorlu mekanik, iklimsel ve elektromanyetik ortamların etkileri  olmak üzere çok çeşitli kriterler için titiz standartları karşılaması gerekmektedir.

Böylece, konusunda uzman tasarım ekibimizin profesyonel tasarım uygulamalarını kullanarak ihtiyaç duyulan tasarımı; uzmanlık, bakış açısı ve deneyim prensipleriyle oluşturarak üretimin ihtiyaç duyduğu hassas parametrelerle sunabiliyoruz.

Tasarım ekibimiz, hassasiyet gerektiren üst düzey parça üretimi için tasarıma önem veriyor, kurduğumuz iş akışı içerisinde önemli bir çözüm çerçevesi olmasına özen gösteriyoruz.

Yeter Savunma ve Havacılık, bütün süreçleri kalite, hassasiyet ve gerçek bilgi üstüne inşa eder.

Havacılık ve savunma ürünleri geliştirmenin zorlu gereksinimlerini anlıyor ve yüksek kaliteli ürünlerin bu gereksinimleri aşacak şekilde tasarlanıp üretilmesini sağlıyoruz.

Yeter Savunma, zorlu ortamlar için ultra güvenilir bileşenler geliştirme konusundaki uzmanlığını temel bir yetenek olarak sunar. Bu tür bileşenler, genellikle bir müşterinin büyük sisteminin bir parçasını oluşturan küçük bir aparattan, büyük bir detay parça düzeyine kadar değişiklik gösterir. Müşterilerimiz çoğunlukla havacılık ve savunma sanayisinin öncüleridir.

Kalite Politikamız Hakkında Detaylı Bilgi Edinin!

Tasarım Bütünlüğü

Yeter Savunma ve Havacılık son yıllarda birçok sektör öncüsünün projelerinde yer aldı. Çoğu durumda bu tür bir katılım; ihtiyacın ayrıntılarını ve olası uygulama stratejilerini ve teknolojiyi tanımlamaya yardımcı olmak için tasarımın bütünlüğüne yansıtılır. İlk konsept aşamasından başlayan süreç iş akış şeması süreçlerinin geri kalanını (geliştirme, yeterlilik, sertifikasyon,üretim, ölçüm, montaj) tamamlama üzerine kurulu bir düzende gerçekleşir.

Standart bir mühendis tasarlamayı ve yaratmayı arzular, ancak çok az mühendis bu işin son derece uzmanlık gerektirdiğini anlayabilir. Savunma ve Havacılık sektörü süreçleri, çok sayıda dokümantasyonun yerine getirilmesini gerektirir. Başlangıçtaki spesifikasyonlar, her şeyin üzerine inşa edileceği referans noktasıdır. Ayrıca kalite kontrol süreç boyunca en önemli kilometre taşlarından birisidir. 

Yeter Savunma ve Havacılık, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürettiği bütün ürünleri yüksek teknoloji teçhizat ve ekipman, yetkin personel ve akıllı proje yönetim prosesi üçlü prensibi ile gerçekleştirir. 

Tasarım için kullanılan ekipmanlar ve yetkinlikler ise şöyledir;

  • CAD/CAM
  • 2D/3D
  • Catia
  • NX
  • CMM

Aşağıdaki görsellerden tasarım anlayışımızı ve ürettiğimiz ürünler için yapılan tasarım taslaklarını inceleyebilirsiniz.

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma