Üretim

Yüksek Üretim Kapasitesi

Yeter Savunma ve Havacılık, sektördeki tüm müşterilerinin yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak için gelişmiş üretim tekniklerini kullanarak en kaliteli makine, teçhizat ve ekipmanları kullanır. Yeter Savunma ve Havacılık tesisleri AS 9001 Rev D sertifikalıdır. Ayrıca tesis, dünya çapında geçerliliği olan kalite belgeleriyle sağlaması gereken bütün gereksinimleri halihazırda karşılamaktadır.

yeter savunma

yeter savunma

Üretim Anlayışı

Firmamızda üretim prosesleri yüksek performanslı makinelerle yapılmaktadır.  ölçme, montaj, üretim ve diğer işlemler CNC programlı ve konvansiyonel makinelerle yapılır.

Tesislerimiz AS 9001 Rev D’ye göre sertifikalandırılmıştır. Sorumluluklarımızın farkında ve sürekli iyileştirme için üreten ve çalışan bir firmayız. Tüm işin yürütülmesi sırasında süreçlerin tutarlı bir şekilde denetlenmesi sayesinde kalite, sürekli yüksek bir seviyede güvence altına alınır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ürün ve hizmetleri sağlamak Yeter Savunma ve Havacılık’ın en temel politikasıdır. Metal işleme ile ilgili uzman bilgimizi hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kalite Politikamız Hakkında Detaylı Bilgi Edinin!

yeter savunma

yeter savunma