Daha İyi Bir Dünya İçin

İnovatif, profesyonel ve yetkin mühendislik anlayışı

Birinci sınıf teknoloji, hassas mühendislik çözümleri ve özgün tasarım modelleriyle sorumlu üretim!

Biz Kimiz?Firma Sunumu

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz günden bu yana farklı disiplinlerden birçok çalışanımızla müşterilerimizin en önemli tedarik sorunlarına çözüm olduk ve olmaya devam ediyoruz. Konusunda yetkin, uzman ve genç bir ekiple birlikte yürüdüğümüz bu yolda; kalite, sorumluluk bilinci ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla en hassas ve özgün parçaların üretimini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Savunma ve Havacılık sanayisinin devleriyle çalışan firmamız, savunma sektörünün tedarik zincirinin sağlam ve dayanıklı halkalarından birisidir.

Kurumsal kimliğimiz insanlar, değerler ve sorumluluk üçlemesine dayalı prensiplerden oluşur. Amacımız ve Misyonumuz; uzmanlık, hassasiyet ve profesyonel mühendislik anlayışıyla savunma ve havacılık sektörüne özgün parçalar üretmektir.

Sunduğumuz çözümler, müşterilerimizin doğru zamanda doğru ürünleri üretmesine ve zorlu ürünlerin oluşumunda buna göre hareket etmesine yardımcı olur.

yeter savunma

yeter savunma

Faaliyet Alanları

Yeter Savunma ve Havacılık müşterilerine iki farklı alanda hizmet vermektedir. Bunlardan ilki ve işimizin en büyük parçası olan Havacılık (Kalıp aparat üretim ve tasarımı), detay parça üretimi, toplam cironun %80’ini, diğer faaliyet alanımız olan Savunma sektörü ise faaliyetlerimizin toplamı içerisinde %20 bir paya sahiptir.

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

Kalite ve Ekip Ruhu

Savunma ve havacılık sanayisinin ilerleme arayışında ileri teknolojiyi geliştirmek ve uygulamak için yaratıcılık, hassas mühendislik anlayışı ve harika bir ekip ruhuyla çalışıyoruz. Amacımız; ürettiğimiz her ürün için gelişmiş teknolojik çözümler, eksiksiz ve yenilikçi bir hizmet yelpazesi ile müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmaktır.

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

yeter savunma

Misyonumuz

Çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde kısa sürede elde edilen üst seviye uzmanlık, kalite, tezgah ve ekipman yatırımları sayesinde müşterilerimizin  tedarik zincirinde önemli bir halka olmaya ve ürettikleri ürünler için spesifik öneme sahip ürünler için tasarım ve üretim desteği vererek avantajlarını korumaya yardımcı olmak. 

yeter savunma

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası düzeyde savunma ve havacılık endüstrisi başta olmak üzere, yüksek teknoloji gerektiren özgün parça, aparat vb. gibi üst seviye uzmanlık gerektiren ürünlerin üretimi konusunda, yeniliklere açık sürekli yeteneklerini ve kapasitesini geliştiren ve tercih edilen bir firma olmak.